Novinky e-mailem

Lexar 64GB XQD 1100x Professional

Lexar 64GB XQD 1100x Professional

  • Kapacita: 64 GB
  • Garantovaná rychlost: 168 MB/s
  • Typ karty: XQD

 

 

  • Výrobce: Lexar
  • Kód zboží: MKSDLE1100051
  • Dostupnost: Skladem
  • 1 položka na skladě

Sleva! 9 990 Kč 7 490 Kč vč. DPH


Využívá PCI Express rozhraní s cílem poskytovat špičkové minimální garantované rychlosti 1100x (168 MB/s).
Extrémně rychlé ukládání 1080p full-HD a 3D videa a až 100 snímků ve formátu RAW v režimu sériového snímání.
Extrémní odolnost, voda, vibrace.

 

 

Extrémně rychlá paměťová karta Lexar Professional 1100x XQD nového formátu XQD je ideálním médiem pro profesionální využití při sériovém snímání obrázků RAW a záznamu videa ve Full HD v XQD kompatibilních přístrojích. Zažijte nový rozměr rychlosti s progresivní technologií karet XQD v podání Lexar.

Tato paměťová karta Lexar Professional 1100x XQD nabízí pěknou kapacitu 64 GB datového prostoru a vynikající rychlost při čtení 168 MB/s (zápis pomalejší). Karta je navržena s ohledem na vysokou odolnost pro profesionální použití. Toto médium lze používat pouze s výrobky kompatibilními s paměťovými kartami XQD.

Společně s nákupem karty z této řady, získáváte také možnost volného stažení softwaru Lexar Image Rescue 4, který umožňuje obnovu smazaných dat.

V současnosti vládnou světu paměťové karty typu SD v různých variantách především v oblasti masového trhu, a CompactFlash mezi profesionály. SD karty jsou malé, relativně rychlé a levné, ale mají i nevýhody, např. malou odolnost. Naproti tomu CompactFlash karty jsou především rychlé, odolné, ale již nejsou tak malé. CompactFlash Association nyní přichází s novým formátem XQD, který nabízí zajímavé vlastnosti a jeho úkolem je, stát se novým vysokorychlostním standardem.

Karty typu XQD nevyužívají žádný speciální řadič, ale jsou napojeny přímo na rozhraní PCI-Express, konkrétně 2,5Gbit/s PCI Express 2.0 linku, v budoucnu pak i PCI Express 3.0, tedy 5Gbit/s rychlost rozhraní. Svou velikostí 38,5 × 29,8 × 3,8 mm se pak řadí někam mezi SD a CompactFlash karty, což zachovává možnost vyrábět karty s odolnou konstrukcí.

 

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.