Novinky e-mailem

Inkoust Epson UltraChromeTM K3 s technologií Vivid Magenta

můžete zakoupit zde


Inkousty UltraChrome K3 jsou dobře známy svým širokým tónovým rozsahem a přesnou reprodukcí barev bez barevných skoků. Nyní, díky novému složení výrazné purpurové a vyrazné světle purpurové, nabízejí ještě širší tónový rozsah s dramaticky vylepšeným rozsahem výraz
Inkoust Epson UltraChromeTM K3 s technologií Vivid MagentaInkoust UltraChrome K3 s technologií Vivid Magenta ještě více rozšiřuje již tak širokou barevnou škálu inkoustů UltraChrome K3 a je průlomem v pigmentové chemii.

Úplná sada inkoustů obsahuje devět inkoustových kazet: fotografická černá, matně černá, šedá světle šedá, azurová, světle azurová, žlutá, výrazná purpurová a výrazná světle purpurová. Je ideálním řešením pro umění, fotografie a kontrolní tisk.
Širší tónový rozsah

Inkousty UltraChrome K3 jsou dobře známy svým širokým tónovým rozsahem a přesnou reprodukcí barev bez barevných skoků. Nyní, díky novému složení výrazné purpurové a vyrazné světle purpurové, nabízejí ještě širší tónový rozsah s dramaticky vylepšeným rozsahem výrazu.
Kontrola přesnosti barev

Kontrola přesnosti prakticky eliminuje rozdíly v barvě při tisku v různých rozlišeních a zajišťuje lepší barevné přechody při vysoké sytosti. Díky této lepší úrovni kontroly jsou i těžko reprodukovatelné tělové tóny vytištěny ve výjimečné kvalitě a spolehlivě splní profesionální požadavky.
Vynikající stabilita barev

Inkoust Epson UltraChrome K3 ink rychle schne a stabilizuje se, což zajišťuje spolehlivou a přesnou reprodukci barev během několika minut po vytištění.
Výjimečná odolnost vůči světlu

Lepší vlastnosti odolnosti vůči světlu inkoustu UltraChrome K3 zabraňují blednutí a ztrátě barev až 75 let u barevných výtisků a 100 let u černobílých výtisků.
Nová technologie zpracování obrazu

Vylepšení stabilita půltónů je zajištěna novým modulem zpracování obrazu, který využívá inovačního algoritmu mapování bodů. Výsledkem je zlepšená kvalita tisku při všech rozlišeních, hladší přechody a značně nižší zrnitost i při použití rychlých obousměrných tiskových režimů.
Konzistentní vyvážení barev při umělém osvětlení

Rozdílné zobrazení barev při prohlížení za různých světelných podmínek (tzv. Metamerie) je problémem, se kterým se barevný tisk potýkal již dlouho. Inkousty Epson UltraChrome K3 však tento problém přesvědčivě řeší díky výbornému složení a třem odstínům černého inkoustu, které zajišťují výjimečně konzistentní vyvážení barev bez ohledu na světelné podmínky při prohlížení výtisku.
Lepší barevné přechody

Nové technologie zpracování obrazu přispívají také k hladším a lépe definovaným barevným přechodům u 8barevných režimů. I při vysoké sytosti zůstává hladkost a přesnost barevných přechodů krásně vyvážená.
Vylepšené vlastnosti přechodu

Vlastnosti přechodů byly také vylepšeny, aby poskytovaly hladší slévání barev a tónové přechody a bohaté detaily ve stínech.
Vylepšená konzistence vyvážení barev

Zpracování obrazu zajišťuje také konzistentnější vyvážení barev při tisku v různých rozlišeních.

Vynikající kvalita černobílého tisku

3 odstíny černého inkoustu jsou klíčem, který otevírá dveře ke skutečně profesionální kvalitě černobílých fotografických výtisků. Navíc eliminuje barevné deformace a nánosy a nabízí mnohem bohatší tónový rozsah pro černobílé reprodukce fotografií.Epson UltraChromeTM K3 with Vivid Magenta Ink
Epson UltraChromeTM K3 is an acclaimed 8-color pigment-based professional ink set rapidly setting new standards in the professional printing industry. Now enhanced with our revolutionary new Vivid Magenta pigments, our newest-generation ink technology is ready to redefine the possibilities for professional color and black and white prints.
Features and Benefits

Eight-Color Pigment-Based Ink System with Vivid Magenta:
Breakthrough new pigment chemistry developed by Epson chemists
Uses newer high-density form of magenta pigments for an extremely wide color gamut - especially blues and purples
Includes newer form of Epson Microcrystal EncapsulationTM technology for reduced gloss differential
Professional print permanence ratings for truly sellable quality prints
Superior scratch resistance from improved pigment and resin chemistry
Color stability immediately after printing - no short term color shifting
Improves overall black density for significantly richer blacks up to 2.55 Dmax (L* value of 2.90)
Superior color and clarity with an almost three-dimensional look that far exceeds what a traditional color silver halide photograph can produce


Three-Level Black Ink Technology:
Simultaneously used Black, Light Black, and Light Light Black inks
Significantly improved printer's gray balance while eliminating color casts
Impressive midtones and highlights for smoother tonal range
Virtually eliminates metamerism and bronzing
Enhances ICC profiling process for ColorSyncTM and ICMTM workflows


DomůDomů