Novinky e-mailem

FOMADON EXEL W27 jemnozrnná neg. vývojka 1lt

dvoudílná prášková slabě alkalická vývojka na bázi moderních vyvolávacích látek, určená k ručnímu zpracování všech druhů černobílých negativnich filmů. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí, stabilitou a tolerancí proti výkyvům. Poskytuje negativy s jemným zrnem a vynikající ostrostí, zvýšenou rozlišovací schopností a výraznou kresbou ve světlech a stínech.

 

  • Výrobce: Fomapan
  • 1 položka na skladě

130 Kč vč. DPH


 

Univerzálně použitelná negativní vývojka Fomadon Excel novodobé koncepce se vyznačuje jednoduchou přípravou a poskytuje mimorádně stabilní výsledky.

Charakteristika

Dvoudílná prášková slabě alkalická vývojka na bázi moderních vyvolávacích látek, určená k ručnímu zpracování všech druhů černobílých negativních filmů. Velmi dobře využívá citlivosti filmu a poskytuje negativy s jemným zrnem a vynikající ostrostí, zvýšenou rozlišovací schopností a výraznou kresbou ve světlech a stínech. Dodává se v balení k přípravě 1l pracovního roztoku vývojky. Připravený roztok vývojky lze skladovat po dobu jednoho roku. Pracovní roztok vývojky vyvolává v nezměněné kvalitě po dobu 2 měsíců. Pracuje jemnozrnněji než většina vývojek firmy FOMA a s lepším využitím citlivosti filmu, zvýšenou rozlišovací schopností a dokonalým prokreslením ve světlech a stínech.

vyvolávací časy - ENG

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.